Please visit english version of this site here: Magizzle.com
Korzystając z usług naszego serwera, akceptujesz warunki użytkowania i oświadczenie o COOKIES.
Świeża miłość Interpretacja początkowych związków. Na przykład, czy kontynuować związek z osobą, którą skrzywdziłeś.

Numerologia – analiza imienia Obliczymy całą charakterystykę twojej osobowości! Interpretacja związku Jeśli podejrzewasz, że rzeczy dziejące się w związku różnią się od tego, jak wyglądają na zewnątrz. facebook

Numerologia Analiza według daty urodzenia.

Magiczna pieczęć:

„ Moje tajne życzenie się spełni. ”


Visit this site in English:
Magizzle.com!!


Czytanie z ręki

plecy

Chiromancja. Słowo wycięte z bazy danych jakiejś biblioteki. Ale co to właściwie jest? Kto jest inicjatorem, ten już wie, że chiromancja oznacza w tłumaczeniu „wróżenie z dłoni”.

Chciałabym się bardziej przyjrzeć tej dziedzinie, więc pomyślałam, że może razem ze mną chętnie dowiesz się czegoś na ten temat.

Wróżenie z dłoni wybrałam, ponieważ jest to jedna z dziedzin, która jest związana z astrologią, a także numerologią.
Już starożytni Egipcjanie znali i używali chiromanty. Ich następcami byli Babilończycy i Sumeryjczycy, którzy następnie rozwinęli tę wiedzę i dzięki temu sztuka ta łącząca przyrodę, wszechświat i człowieka przez cały czas się udoskonalała. W okresie, kiedy dotarła do Europy, była już bardzo podobna do tego, jaką znamy ją dziś.

Czy wiedziałeś, że dłoń człowieka zaraz obok oczu jest rzekomo niezwykłym i wiernym obrazem człowieka?
 

Zdecydowanie wie o tym coś nauka, która zajmuje się odciskami palców – daktyloskopia. Opiera się na pięćdziesięcioletnich odkryciach naukowców, że wzory linii papilarnych pozostają stałe i niezmienne. (Nie można ich usunąć, jeśli skóra nie zostanie całkowicie usunięta). Naukowcy stwierdzili również, że określone uszkodzenie genetyczne można wyczytać z odcisków na dłoniach i palcach. I na tym też opiera się cała chiromancja.

Jak już to bywa, to chiromancja tak samo jak astrologia ma swoich zwolenników, ale także przeciwników. Chiromanty są najczęściej potępiane przez ludzi, którzy niestety nie znają tej dziedziny.


Zacznijmy od dłoni.

Dłonie są mapą naszego życia. Linie na dłoniach pozwalają odróżnić jednego człowieka od drugiego i dlatego ręka, tak samo jak np. horoskop astrologiczny, jest odzwierciedleniem całej osobowości.

Lewa ręka (jeśli jesteśmy praworęczni) pokazuje nam życie duchowe. Jakie i do czego mamy tendencje oraz założenia już od urodzenia. Jednocześnie lewa ręka człowieka praworęcznego jest miejscem, w którym napisany jest nasz los.

Prawa ręka pokazuje nam życie praktyczne. Co zdążyliśmy zrobić już w życiu, przeżyć, co osiągnęliśmy, jak się kształciliśmy i pracowaliśmy nad sobą. Można tutaj również wyczytać, co jeszcze zostanie zrobione, co przeżyjemy i co osiągniemy… Prawa ręka pokazuje nam nie tylko przeszłość, ale teraźniejszość i przyszłość.

Ręka jest jako mapa życiowa. Wskazuje nam drogę, przez którą szliśmy, idziemy i jeszcze pójdziemy. Są tutaj ukryte informacje o naszym ciele, umyśle i charakterze. Wszystko dzięki temu, że paski skóry na dłoni są pokryte końcówkami włókien nerwowych, które wysyłają przez układ nerwowy i endokrynologiczny sygnały do mózgu i taką samą drogą odbierają je z mózgu. Innymi słowy – mamy swoje charakterystyczne rysy, zdolności i wrodzony talent umocowany w umyśle, skąd znaki te jako obrazy przenoszone są do rąk.

Tysiące zakończeń nerwowych, które są skryte w dłoniach, są w bezpośrednim połączeniu z mózgiem i umożliwia to dwustronny przepływ impulsów pomiędzy ręką a naszym centrum sterującym – mózgiem. Czy jest więc prawdą, że wszystko, czego doświadczamy i co z tego wynika dla naszej przyszłości, pojawia się na naszych dłoniach? Tak samo jak nasza ręka wpływa na wszystko wewnątrz nas, tak znowu wszystko wpływa z powrotem na rękę? Jeśli tak, to wynikiem jest odcisk naszej osobowości na własnej dłoni .

I tak powstało czytanie z dłoni. Jeśli człowiek wtajemniczy się w chiromancję, rzeczy, o których się dowie, mogą być naprawdę dokładnym obrazem przeszłości, teraźniejszości i przyszłości . Im więcej zaczynam wiedzieć o chrominancji, tym bardziej mnie interesuje. Czy też tak masz? Interesujesz się wróżeniem z dłoni? A może przynajmniej myślisz o tym? W następnej części będziemy kontynuować .

Kontynuuj czytanie na: Wprowadzenie do linii, postać Kandy.Co o tym sądzisz?:
Lub, na przykład, kontynuuj:
Płaszczyzny związku
Praktyczna interpretacja, która mówi o przyszłości związku i jak najlepiej kontynuować związek.
więcej...
Karty kosmiczne
Wyjaśniania obecnej sytuacji i interpretowania najbliższej przyszłości.
więcej...
Horoskop na 2022
Przeczytaj swój osobisty horoskop na 2022 rok!
więcej...
Ręka Fatimy
Pokaże twój charakter w oparciu o wartości numeryczne imienia, pod którym jesteś znany.
więcej...

Informacje kontaktowe i informacje o reklamie. Korzystając z usług naszego serwera, akceptujesz warunki użytkowania.
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.