Please visit english version of this site here: Magizzle.com
Korzystając z usług naszego serwera, akceptujesz warunki użytkowania i oświadczenie o COOKIES.
Magiczna pieczęć Unikatowy symbol, który wzmacnia konkretne, ważne decyzje życiowe czy sytuacje marginalne.

Szczęście z zapałek Rozrzuć zapałki ... Czterolistna koniczyna szczęścia Czy wierzysz w szczęście dzięki czterolistnej koniczynie? :) facebook

Interpretacja związku Jeśli podejrzewasz, że rzeczy dziejące się w związku różnią się od tego, jak wyglądają na zewnątrz.

Magiczna pieczęć:

„ Wzywam do siebie prawdziwą miłość. ”


Visit this site in English:
Yes No TarotIndiański horoskop - Bóbr

plecy

Ludzi urodzonych pomiędzy 20. kwietnia a 20. maja zapraszamy do zapoznania się z nazewnictwem Horoskopu indiańskiego „Bobry”. Na te istoty wpływa ziemski żywioł (stabilność, racjonalne podejście, porządek, świadomość celu), rządzi nimi potem wiatr wschodni (determinacja, intuicja, nauka). Bobry kochają pewność i bezpieczeństwo. Stoją mocno na ziemi, są to typowi realiści. Mistrzowie życia praktycznego, mądrzy ludzie. Człowiek urodzony w totemie Bobra ze świadomością celu buduje wysokiej jakości dom, który stoi na solidnych fundamentach, nie tylko do zwiedzania i do którego mają dostęp wyłącznie osoby zaproszone.

Ciągle się poruszają. Mają jasny plan, konkretną wizję, umieją dobrze zaplanować przyszłość. Krok po kroku zmierzają do swojego celu, radzą sobie z każdym poziomem, nie robiąc niczego w pośpiechu – wszystko musi stać na twardym gruncie. Niekończąca się aktywność i żmudna praca opłacają się im. Po czasie nie jest już to niewidzialna nora, w które Bóbr mieszka. Staje się z niej, mówiąc obrazowo, wspaniała willa i wreszcie pałac, który jest stale rozbudowywany i poprawiany. Dzięki swojej oszczędności, pracowitości i praktyczności Bobry mają dobre zabezpieczenie na życie. Potrafią skutecznie sobie radzić z środkami. Legowisko takiej osoby może ukrywać niejeden skarb. Wtedy przyjdzie podlizać się ten, który przez cały czas wyśmiewał się z Bobra, sam się rozkoszował, trwonił i wyrzucał w błoto pieniądze! Cóż, ten się śmieje, kto się śmieje ostatni… Ale nie, Bobry są wspaniałomyślne.

Nic nie dają za darmo. „Przyjdź, przyłóż rękę do pracy, a ja ci to wynagrodzę”, mówią. To prawda, że nic w życiu nie jest całkowicie idylliczne. I takie są Bobry, ich życie nie jest już tak różowe, jak sobie pierwotnie wyobrażali. Dla małych rzeczy czasami przeoczą te wielkie. Trzymają się swojego planu, skrupulatnie wypełniają każdy określony warunek i czasami nie dostrzegają okazji, która się nadarzy (często nawet nie chcą). Prawdopodobnie właśnie dlatego, że każdy projekt realizują z największą starannością, a później jest im przykro, że rezygnują z jego wykonywania i zabierają się za inny, choćby nawet bardziej opłacalny. Być może się boją.

Ciągle muszą myśleć o tylnych drzwiach i nie potrafią ryzykować – lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu. To jest bardziej komfortowe, prawda? Komfort i bierność są widoczne u tych, którzy są właśnie bezpieczni w swoim domu, swoim legowisku, aż zbyt uzależnieni. Najprawdopodobniej wygląda to tak, że pierwszy i drugi akapit są nieco sprzeczne, ale są to po prostu różne strony tej samej monety – jak mogłeś zwrócić uwagę, wynikające z tych samych potrzeb. Do ich zadowolenia nie prowadzi mianowicie tylko jedna droga. I tak rozróżniamy Bobry – z jednej strony pracoholicy i z drugiej strony Bobry – wygodnisie.

Pewność i bezpieczeństwo zagwarantują sobie dwa rodzaje Bobrów, każdy na swój sposób. A gdzie ty stoisz? Podobne mają podejście do miłości i partnerstwa. Powoli, nie ma się co spieszyć. Najpierw muszą być wysokiej jakości fundamenty, a później można iść dalej. Potrafią zapewnić zaplecze rodzinne i ognisko domowe. Na świat patrzą przez konserwatywne i „materialistyczne” okulary. Może coś jest pomiędzy niebem a ziemią, a oni tego nie widzą. Może się z czegoś okradają, może mają rację. To już każdy sam musi się dowiedzieć. Tak więc Bobrzy – wygodnisie, musicie się nauczyć być we właściwym czasie elastyczni, spróbujcie pokonać komfort, czasami nic nie zaszkodzi opuścić swój wygodny dom i rozejrzeć się po okolicy! Bobrzy – pracoholicy, powinniście nauczyć się odpoczywać i od czasu do czasu zabawić się na całego. Podchodźcie do życia z dystansem. Nie tylko pracą człowiek żyje!


Omów temat :
Lub, na przykład, kontynuuj:
Płaszczyzny związku
Praktyczna interpretacja, która mówi o przyszłości związku i jak najlepiej kontynuować związek.
więcej...
Karta dnia Zen
Odkryj ukrytą mądrość myśli Zen.
więcej...
Indiański horoskop
Horoskop indyjski przypisuje ludziom cechy zwierząt.
więcej...
Kalkulator miłości
Kalkulator miłości oblicza prawdopodobieństwo pomyślnego i długotrwałego związku.
więcej...

Informacje kontaktowe i informacje o reklamie. Korzystając z usług naszego serwera, akceptujesz warunki użytkowania.
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.