Please visit english version of this site here: Magizzle.com
Korzystając z usług naszego serwera, akceptujesz warunki użytkowania i oświadczenie o COOKIES.
Wyrocznia miłości Dowiedz się, co druga osoba czuje do ciebie i uzyskaj cenne porady. Jakiego związku szuka druga osoba?

Tarot na 6 kartach Klasyczna interpretacja tarota na proste pytanie. Szczęście z zapałek Rozrzuć zapałki ... facebook

Anielskie karty Czy marzysz o komunikacji z aniołami? Wybierz anielską kartę!

Magiczna pieczęć:

„ Wzywam do siebie prawdziwą miłość. ”


Visit this site in English:
Yes No TarotIndiański horoskop - Dzięcioł

plecy

Ludzi urodzonych pomiędzy 21. czerwca a 21. lipca zapraszamy do zapoznania się z nazewnictwem Horoskopu indiańskiego „Dzięcioły”. Na te istoty wpływa wodny żywioł (uczucie, emocje, empatia, duchowość), rządzi nimi potem wiatr południowy (czucie, postrzeganie, empatia). Indianie dopatrywali się w ludziach urodzonych w totemie Dzięcioł lekarzy i potężnych uzdrowicieli. Byli przekonani, że tak samo jak dzięcioł pozbawia drzewa choroby od wewnątrz i zabija szkodniki głęboko zakopane w pniu, osoby te mogą również pomóc swoim bliskim „od wewnątrz”. Tradycją dla nich było, że przyczyny przewlekłych chorób odkrywano poprzez uczucie, empatię i sztukę słuchania. Byli lekarzami duszy.

Indianie rozumieli drzewa jako ważny przejaw życia i jako integralną część Wielkiej Matki – Ziemi. Każde drzewo miało duszę, więc ten, kto potrafił uzdrowić drzewo, musiał być obdarzony olbrzymią mocą. Dzięcioły bardzo dbają o kontakty z innymi osobami. Często robiliby co w ich mocy, tylko żeby było wszystko w porządku i wszystko szło, jak należy. Jeśli są w konflikcie, znoszą to bardzo ciężko, ale po jakimś czasie znowu rzucają się do pracy i są pogodzeni. Są to ludzie, którzy odstraszają i być może są nieśmiali, dość często zdarza się, że ze względu na ich delikatną naturę stawiają bariery przed otaczającym światem, aby chronić się przed brutalnymi atakami. Czułość nie oznacza słabości.

Nie są słabi, są silnymi osobowościami, tylko w taki sposób ich nie oswoisz. Po cichu dążą do celu. Dobre wyjście z nimi może popsuć niespodziewanie ich częsty nastrój spowodowany nadmierną spostrzegawczością. Po drugie nie zapominają o sobie. Lubią się czuć potrzebni, z niezwykłą cierpliwością i samozaparciem starają się pomagać innym. Są także doskonałymi przyjaciółmi. Za okazywanie życzliwości potrafią nagradzać.

Olbrzymim szczęściem jest mieć Dzięcioła za krewnego i dzielić z nim ciepło domu. Ich priorytetem jest zapewnienie harmonii, spokoju i objęcie swoich bliskich opieką. Taka pieczołowitość może jednak przerosnąć w nadmierne pilnowanie – zwłaszcza tacy rodzice mają tendencję swoim potomkom nieco związać skrzydła i opóźniać ich podróż z gniazda i izolacji.

Dzięcioł-potomek stara się wygrzewać w domowym ognisku jak najdłużej, a jego rodzicie powinni mu trochę pomóc w samodzielnym życiu. Może okazać się to trudne, ale z pewnością się to opłaci. Przeważnie długo nie zwleka i pracuje już nad swoim własnym gniazdem, gdzie już niedługo zaświergota mała samica Dzięcioła.


Omów temat :
Lub, na przykład, kontynuuj:
Interpretacja związku
Jeśli podejrzewasz, że rzeczy dziejące się w związku różnią się od tego, jak wyglądają na zewnątrz.
więcej...
Anielska inspiracja
Szukaj nowej inspiracji w spowiedziach anioła.
więcej...
Horoskop na 2022
Przeczytaj swój osobisty horoskop na 2022 rok!
więcej...
Kompatybilność znaków zodiaku
Sprawdźcie, czy jesteście dla siebie stworzeni!
więcej...

Informacje kontaktowe i informacje o reklamie. Korzystając z usług naszego serwera, akceptujesz warunki użytkowania.
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.