Please visit english version of this site here: Magizzle.com
Korzystając z usług naszego serwera, akceptujesz warunki użytkowania i oświadczenie o COOKIES.
Tarot na 6 kartach Klasyczna interpretacja tarota na proste pytanie.

Czterolistna koniczyna szczęścia Czy wierzysz w szczęście dzięki czterolistnej koniczynie? :) Magiczna kula Magiczna kula odpowie ci na dowolne pytanie. facebook

Indiańskie karty Znajdź sekret właściwej ścieżki w indiańskich kartach!

Magiczna pieczęć:

„ Wzywam do siebie prawdziwą miłość. ”


Visit this site in English:
Yes No TarotIndiański horoskop - Kruk

plecy

Ludzi urodzonych pomiędzy 22. września a 22. października zapraszamy do zapoznania się z nazewnictwem Horoskopu indiańskiego „Kruki”. Na te istoty wpływa powietrzny żywioł (myślenie, umysł, mobilność, bystrość), rządzi nimi potem wiatr zachodni, który przynosi ze sobą wiedzę i rozsądek. W kulturze europejskiej kruk jest symbolem śmierci, jest to zły znak. Dla Indian jednak każde zwierzę przedstawiało stworzenie z duszą, więc potomka „Wielkiej Matki” – Ziemi. Żadne stworzenie nie mogło wtedy być przedstawicielem negatywnych cech. Nie inaczej jest w przypadku kruka.

Symbolizował równowagę w przyrodzie, pomagał utrzymywać świat w harmonii. Nawet w indiańskiej mitologii był związany ze śmiercią – pomagał martwym duszom. Ale Indianie nie rozumieli śmierci jako czegoś negatywnego. To jest część życia, jego warunek. Zabicie kruka oznaczało wielkie nieszczęście. Typowa dla ludzi urodzonych w totemie Kruka jest potrzeba społeczeństwa i życia społecznego. Nie lubią samotności, w grupie czują się bezpiecznie i pewni siebie. Mają otwarte, przyjazne i przychylne nastawienie. Umieją nawiązywać nowe znajomości, są komunikatywne, mają talent dyplomatyczny. Nawiązane znajomości są często powierzchowne (dają się oczarować wyglądem zewnętrznym - nie potrafią przeniknąć „do wewnątrz”).

Kruki po prostu nie przywiązują zbyt dużej uwagi do jednostki – ważna jest grupa. Z ich poczuciem sprawiedliwości często występują w roli sędziów, arbitrów i pośredników pomiędzy zwaśnionymi stronami. Najchętniej godzą konflikty niż je wywołują. Z chęcią nad wszystkim dumają, rozmyślają, oceniają ze wszystkich stron. Nie oczekuj od nich natychmiastowej odpowiedzi. Dlatego często im umyka dobra okazja. Dla ich otwartych umysłów łatwo ulegają różnym podstępom i intrygom. Łatwo wywierać na nich wpływ, są zbyt ufni. Bardzo dbają o swój wygląd zewnętrzny, na oko kruki są eleganckie.

Mówiąc obrazowo, skrupulatnie dbają o „każde piórko“. Chcą się podobać, mają dobre estetyczne czucie. Nierzadko można znaleźć wśród nich artystów. Potrzebują wolnych skrzydeł, aby swobodnie mogli latać. Jeśli ich partner jest wystarczająco tolerancyjny i ich potrzeby nie są zbyt tłumione, współżycie w parze bywa szczęśliwe. Każdych dużych „kul na nodze” i zbyt ciasnych pęt staraj się pozbyć. Wtedy może się zdarzyć, że odlecą i zagnieżdżą się tam, gdzie poczują się swobodnie.


Omów temat :
Lub, na przykład, kontynuuj:
Wyrocznia miłości
Dowiedz się, co druga osoba czuje do ciebie i uzyskaj cenne porady. Jakiego związku szuka druga osoba?
więcej...
Karty kosmiczne
Wyjaśniania obecnej sytuacji i interpretowania najbliższej przyszłości.
więcej...
Horoskop dla zwierząt
Znajomość znaku zodiaku Twojego zwierzaka pomoże Ci zrozumieć jego osobowość.
więcej...
Kompatybilność znaków zodiaku
Sprawdźcie, czy jesteście dla siebie stworzeni!
więcej...

Informacje kontaktowe i informacje o reklamie. Korzystając z usług naszego serwera, akceptujesz warunki użytkowania.
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.