Please visit english version of this site here: Magizzle.com
Korzystając z usług naszego serwera, akceptujesz warunki użytkowania i oświadczenie o COOKIES.
Płaszczyzny związku Praktyczna interpretacja, która mówi o przyszłości związku i jak najlepiej kontynuować związek.

Karta dnia Zen Wybierz jedną kartę i odkryj ukrytą mądrość myśli Zen.. Runy Wybierz losowo jedną runę... facebook

Ręka Fatimy Ręka Fatimy pokaże twoje cechy i twój charakter.

Magiczna pieczęć:

„ Po drodze nie spotkają mnie żadne problemy i przyjadę na czas. ”


Visit this site in English:
Magizzle.com!!


Indiański horoskop - Łabędź

plecy

Ludzi urodzonych pomiędzy 22. grudnia a 19. stycznia zapraszamy do zapoznania się z nazewnictwem Horoskopu indiańskiego „Łabędzie”. Na te istoty wpływa ziemski żywioł (stabilność, racjonalne podejście, porządek, świadomość celu), rządzi nimi potem wiatr północny (uzdrowienie, odbudowa). Niektórzy mogą sobie wyobrażać Łabędzia jako ociężałego i powolnego ptaka. Jednak należy sobie zdawać sprawę, że choć Łabędziowi może to zająć więcej niż pozostałym ptakom, to w końcu uda mu się pofrunąć. Jest w stanie osiągnąć niesamowite wyniki, jest niestrudzony. Potrafi dolecieć bardzo daleko, aby tylko osiągnąć cel.

To samo dotyczy „Łabędzich ludzi”. Mogą zaskoczyć ogromną siłą i determinacją, które podejmują w życiu. Ich mocne strony jednak nie leżą w natychmiastowych decyzjach i spontanicznych reakcjach. Wręcz odwrotnie, mają czas, aby każdą sprawę omówić ze wszystkich stron, rozważą wszystkie alternatywy. Jeśli już się na coś zdecydują, idą na całego, aby tylko osiągnąć cel. Są to ludzie zacięci, pracowici i świadomi celu. Często się zdarza, że wyznaczą sobie ciężko uchwytny cel, ale nie bezsensowny lub głupi.

Po ich stronie jest uporczywość, zawziętość, niezwykła staranność i ambicja. Sukces przyjdzie później, ale stoi na zdecydowanym gruncie. Wolą zrobić jedną rzecz, ale porządnie, niż rozwiązywać więcej problemów, o których wiedzą, że ich tak sami nie doprowadzą do końca. Nie powinni zapominać, że są także inne rzeczy niż tylko praca. Nic nie zaszkodzi, aby zrelaksować się, odpocząć i czasami trochę sobie odpuścić. Faktem jest, że osoby urodzone w totemie Łabędzi pragną poznać zjawiska nadprzyrodzone i mistyczne, ale nie przestają być realistami.

Tak jakby od czasu do czasu zapragnęli dolecieć aż do nieba, ale zawsze bezpiecznie lądują na Ziemi, gdzie czują się najlepiej. Muszą wszystkiego dotknąć, mieć pod ręką racjonalne dowody. Często są to ludzie, którzy od poznania świata zewnętrznego zwrócą się do „wewnątrz”, starając się poznać swój umysł, samego siebie. Zagłębiają się do swojego wnętrza i poprzez myślenie analityczne mogą uzyskać interesujące informacje. Nie oznacza to, na pewno znajdą głęboką prawdę o życiu, ale przypuszczam, że poznawanie siebie jest pierwszym krokiem do wielkiego poznawania. Jak napisałem powyżej, ludzie, którzy przyszli na świat pod znakiem Łabędzia, chcą przed każdą decyzją mieć wystarczającą ilość czasu do namysłu. Dotyczy to również życia partnerskiego. Na zewnątrz mogą działać jako emocjonalnie chłodni ludzie, nie są przyzwyczajeni do zbyt szybkiego okazywania swoich uczuć. Życz im, aby byli tolerancyjni i cierpliwi. Jeśli Łabędź zdecyduje się na ciebie, to wygrałeś. Dzięki pracowitości i umiejętności zapewni piękny dom rodzinny.


Omów temat :
Lub, na przykład, kontynuuj:
Anielskie karty
Czy chcesz komunikować się z aniołami? Wyciągnij kartę anioła!
więcej...
Karta dnia Zen
Odkryj ukrytą mądrość myśli Zen.
więcej...
Horoskop dla zwierząt
Znajomość znaku zodiaku Twojego zwierzaka pomoże Ci zrozumieć jego osobowość.
więcej...
Wróżba I-ťing
Wróżba I-ťing używa sześciu monet, aby stworzyć w losowym rozrzuceniu niepowtarzalną kombinację.
więcej...

Informacje kontaktowe i informacje o reklamie. Korzystając z usług naszego serwera, akceptujesz warunki użytkowania.
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.