Please visit english version of this site here: Magizzle.com
Korzystając z usług naszego serwera, akceptujesz warunki użytkowania i oświadczenie o COOKIES.
Tarot w odpowiedzi Tak/Nie Najbardziej rozpowszechniony sposób na jednoznaczną odpowiedź.

Numerologia Analiza według daty urodzenia. Indiańskie karty Znajdź sekret właściwej ścieżki w indiańskich kartach! facebook

Wróżba rzuconymi kostkami Pozwól się zainspirować trzema rzuconymi kostkami.

Magiczna pieczęć:

„ Wzywam do siebie prawdziwą miłość. ”


Visit this site in English:
Yes No TarotIndiański horoskop - Łoś

plecy

Ludzi urodzonych pomiędzy 21. maja a 20. czerwca zapraszamy do zapoznania się z nazewnictwem Horoskopu indiańskiego „Łosi”. Na te istoty wpływa powietrzny żywioł (myślenie, umysł, mobilność, bystrość), rządzi nimi potem wiatr wschodni (świadomość celu, intuicja, nauka). Są zdolnymi obserwatorami, niebezpieczeństwo i wroga są w stanie wyczuć z daleka. Potrafią wcześniej umiejętnie zareagować. W elegancki sposób unikają otwartych konfliktów i walk. Kto ucieknie, wygra! Jeśli nie można uniknąć zderzenia, to nadstawia głowę. Tak, tak, tam właśnie ukrywa się ich potężna broń.

Znakiem Łosiów jest inteligencja i bystry umysł – ich „broń“. Ci ludzie mieli często wiele do powiedzenia w kwestiach dotyczących życia plemiennego i prowadzenia życia społecznego. Poprzez połączenie nadzwyczajnych zdolności słownych, inteligencji i sztuki natychmiastowej reakcji byli to negocjatorzy i ambasadorowie, przynoszący lub proponujący często pokój. Łosie są osobnikami towarzyskimi. Nie obejdą się bez wsparcia ze strony swoich sąsiadów, muszą być chronieni. A poza tym powiedz, kiedy byliby sami, kto by ich podziwiał, przed kim miałby się zaprezentować? Dzięki czarowi i zaklęciu osobowemu potrafią szybko się zapoznawać, nawiązywać kontakty, zawierać znajomości. Jeśli coś mu nie pasuje, a warte jest naprawdę wysiłku, często zużywa dużo energii i spędza sporo czasu na materializowaniu swoich pomysłów. Nie jest to szkodą dla jego otoczenia, ma oko do szczegółów, każda zmiana jest kreatywna i prowadzi do lepszego.

Minus Łosia leży w nieumiejętności doprowadzania swoich intencji do pomyślnego końca. Łatwiej jest po prostu kogoś polecić. Wynika to z jego stylu życia. Jest wolny, przebiega „z jednego pastwiska do drugiego”, wszędzie rozkoszuje się tym najlepszym i potem kontynuuje bieganie. Nieraz zarzuca mu się powierzchowność, niedbalstwo, niechęć do głębszej wiedzy. Jeśli chcesz mu to powiedzieć bezpośrednio, nie zapominaj o jego retorycznym talencie! Efektownie wysypie z siebie miliony powodów i wymówek. Przekonuje tak długo, dopóki osiągnie sukces – tylko wtedy jest w stanie doprowadzić intencje do końca. Po prostu „namówi” ciebie. Jeśli nauczy się i przyzwyczai się do znieważania swoich umiejętności, rzadko chce się mu bezpośrednio działać. Stara się każdego owinąć wokół palca lub nikogo nie dopuszczać do słowa, lubi prowadzić monologi. Albo mu ulegniesz fascynacją albo po „dialogu” z nim będą ci porządnie brzęczały uszy.

Niestabilność może pojawić się na płaszczyźnie emocjonalnej. Z powodu nadwrażliwości lekko podlegają strachowi, jakby nadal czekali na wroga, zagrożenie. Ciągłe przygotowanie do obrony lub ucieczki przejawia się również we śnie, co je jeszcze bardziej wyczerpuje. Muszą schować się pod ochronnymi skrzydłami kogoś silniejszego. Ich największym darem jest przyjazne i otwarte społeczeństwo. Bądź czujny, ale uświadom sobie, że nie każdy przychodzi do ciebie z wrogimi intencjami. Naucz się słuchać, wysłuchać innych, mimo że cię krytykują. To nie jest wcale przyjemne, ale każdy potrzebuje „ustawić lustro”. Troszcz się o więzi rodzinne, pamiętaj, że dobrze jest mieć miejsce, do którego możesz zawsze wrócić, nawet jeśli jesteś wolny od wszystkiego.


Omów temat :
Lub, na przykład, kontynuuj:
Świeża miłość
Interpretacja początkowych związków. Na przykład, czy kontynuować związek z osobą, którą skrzywdziłeś.
więcej...
Karta dnia Zen
Odkryj ukrytą mądrość myśli Zen.
więcej...
Horoskop celtycki
Druidzi z obserwacji wywnioskowali, że każda istota ludzka przypomina drzewo z natury i charakteru.
więcej...
Zakochana stokrotka
Czy twój partner cię kocha?
Zapytaj się ...
więcej...

Informacje kontaktowe i informacje o reklamie. Korzystając z usług naszego serwera, akceptujesz warunki użytkowania.
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.