Please visit english version of this site here: Magizzle.com
Korzystając z usług naszego serwera, akceptujesz warunki użytkowania i oświadczenie o COOKIES.
Interpretacja związku Jeśli podejrzewasz, że rzeczy dziejące się w związku różnią się od tego, jak wyglądają na zewnątrz.

Runy Wybierz losowo jedną runę... Numerologia Analiza według daty urodzenia. facebook

Karty kosmiczne Energia którego ciała kosmicznego blokuje Cię dzisiaj lub może Ci pomaga?

Magiczna pieczęć:

„ Wzywam do siebie prawdziwą miłość. ”


Visit this site in English:
Yes No TarotIndiański horoskop - Łosoś

plecy

Ludzi urodzonych pomiędzy 22. lipca a 21. sierpnia zapraszamy do zapoznania się z nazewnictwem Horoskopu indiańskiego „Łososi”. Na te istoty wpływa ognisty żywioł (aktywność, twórczość, wola, czyny), rządzi nimi potem wiatr południowy (uczucie, postrzeganie, empatia). Łosoś jest symbolem ogromnej siły, energii. Na swojej drodze pokonuje niezliczoną ilość rzekomo niepokonanych przeszkód. Jakby miał silną wolę, ogromny silnik, który napędza go do osiągnięcia zamierzonego celu. Ponadto jest on naturalnie wyposażony w zwinność i szybkość, co mu ułatwia wędrówkę. Podobne cechy widzieli Indianie nawet u osób urodzonych pod znakiem totemu Łososia.

„Ludzie Łososia“ wyróżniają się przede wszystkim silną osobowością. Są to urodzeni przywódcy. Mają ogromną samoocenę, którą naraża wszystkich na pokaz. Dają jasno do zrozumienia, kto tutaj jest panem. Nie pragną być głową grupy z pragnienia żądzy władzy i w żadnym wypadku nie jest to chęć do bezwzględnego rządzenia. Po prostu myślą, że na to zasługują – przeważnie tak rzeczywiście jest. Chcą grupę chronić, są gotowi za nią ponosić odpowiedzialność, przynosząc ofiary. W starożytnych czasach Indianie zostawali dowódcami (i zwycięzcami) polowań lub walk z wyprawami. W przypadku ich zrzeczenia się, muszą być przez innych szanowani, muszą czuć w stosunku do swojej osoby wystarczający respekt i muszą być podziwiani. Zostanie to na pewno nagrodzone. Jeśli dojdą do wniosku, że grupa ich wykorzystuje i nie nagradza wystarczającym szacunkiem, po prostu „odpłyną na inne wody”. Ich wspaniałomyślność i urok osobowości budzą u innych sympatię i zaufanie.

Energia życiowa z nich dosłownie tryska. W ten sposób potrafią przyciągnąć innych na swoją stronę, nic nie stoi na przeszkodzie do realizacji ich wizji i planów. Czasami są przez innych obwiniani o poczucie wyższości, czasami dając się omamić iluzją nieomylności i doskonałości. Nie mogą zapominać konsultować się z innymi, dać im przestrzeń, nie narzucać wszystkim swoich poglądów, nawet jeśli Łosoś jest całkowicie przekonany o ich poprawności. Czasami pozwalają sobie na sytuację i z chęcią zaryzykują, chętnie udowadniają swoją gotowość i umiejętność natychmiastowego reagowania. Zbyt wysoka adrenalina czasami ich oślepi na tyle, że po prostu uderzają. Jeśli pojawi się jakiś problem, postrzegają go jako kolejne wyzwanie i znowu wracają do pracy.

Są przyzwyczajeni do życia na całego, cały czas są aktywni. Nic dziwnego, że często cierpią na choroby serca. Powinni wiedzieć, kiedy to dla nich już za dużo i po prostu przystopować. Może trudno będzie uznać swoją zastępowalność, ale na pewno to się opłaci. Lepiej jest odpocząć, nabrać siły i zacząć walczyć z ewentualną konkurencją niż przegrać walkę z atakiem serca. Sztuka życia przejawia się również we współżyciu partnerskim. Uwielbiają udowadniać swoje umiejętności. Z chęcią sobie tylko tak poflirtują, ale jeśli związek stanie się poważny, oddają całe swoje serce i partnera rozpieszczają wyjątkowymi perłami wydobytymi z głębin morza. W zamian proszą o bezpośrednie działanie. Szczerość jest dla nich wszystkim, piją tylko czyste wino. Nie zapominaj przypominać im o ich sukcesach i niezwykłości. Jeśli wykryją jakąś brudną grę, odpłyną i już tylko rzadko będą powracać na te same wody, gdzie już raz się zawiedli. Tak więc Łososie, czasami zejdźcie na ziemię, zdajcie sobie sprawę, że nie ma idealnej i nieomylnej osoby. Inni mogą przynieść ciekawe spojrzenie na rzeczy. Pracujcie, prowadźcie aktywny tryb życia, ale nie zapominajcie o zdrowiu!


Omów temat :
Lub, na przykład, kontynuuj:
Archaniołowie
Szczegółowy przegląd Dwunastu Archaniołów i ich duchowych promieni.
więcej...
Karty kosmiczne
Wyjaśniania obecnej sytuacji i interpretowania najbliższej przyszłości.
więcej...
Karty Lenormand
Odpowiada na pytania dotyczące pracy, ale także stanu zdrowia.
więcej...
Karta dnia Zen
Odkryj ukrytą mądrość myśli Zen.
więcej...

Informacje kontaktowe i informacje o reklamie. Korzystając z usług naszego serwera, akceptujesz warunki użytkowania.
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.