Please visit english version of this site here: Magizzle.com
Korzystając z usług naszego serwera, akceptujesz warunki użytkowania i oświadczenie o COOKIES.
Wierzba życzeń i pragnień Wypowiedziane życzenie jest w połowie spełnionym życzeniem.

Wróżby z kart Karty cygańskie Ręka Fatimy Ręka Fatimy pokaże twoje cechy i twój charakter. facebook

Karty Lenormand Wybierz jedną kartę, która zilustruje Twoją obecną sytuację:

Magiczna pieczęć:

„ Wzywam do siebie prawdziwą miłość. ”


Visit this site in English:
Yes No TarotIndiański horoskop - Niedźwiedź

plecy

Ludzi urodzonych pomiędzy 22. sierpnia a 21. września zapraszamy do zapoznania się z nazewnictwem Horoskopu indiańskiego „Niedźwiedzie”. Na te istoty wpływa ziemski żywioł (stabilność, racjonalne podejście, porządek, świadomość celu), rządzi nimi potem wiatr południowy (uczucie, postrzeganie, empatia). Niedźwiedź jest zazwyczaj postrzegany za niezgrabne, ciężkie i leniwe zwierzę. Indianie jednakże znali życie niedźwiedzia. Był dla nich symbolem zwinności, zgrabności, szybkości, siły, spokoju i rozwagi.

Podobnie patrzyli także na ludzi, którzy byli urodzeni w totemie Niedźwiedzia. Nie są to osoby koniecznie pragnące życie w grupie. Dosyć dobrze potrafią postarać się o siebie. Są samodzielne i niezależne. Wiedzą, że mogą polegać na sobie. Są przekonane o swoich jakościach i zaletach. Uważają, że tylko oni są w stanie poradzić sobie z danym zadaniem. Ponieważ są zdani na samych siebie (wprawdzie z ich winy), muszą pracować ciężko i pilniej. Charakteryzują się praktycznym i racjonalnym podejściem nie tylko do poszczególnych zadań, ale także do całego swojego życia. Wolą wszystko przygotować i zaplanować starannie oraz systematycznie.

Nie lubią niespodzianek i zbiegów okoliczności, które czasami życie, chcąc nie chcąc, przynosi. Jeśli muszą zareagować natychmiastowo, decyzje nie są zbyt skuteczne. Niestety, ale brakuje im umiejętności operacyjnych, są niepewni. Są typami, których źródło działań znajduje się w potylicy. Spokojnie przestudiują mapy, rozważą za i przeciw, przygotują plan i zaproponują dalsze poczynania czy rozwiązanie. W pierwszej kolejności musi stać ktoś trochę bardziej drapieżny, kto rozumie lepiej adrenalinę niż Niedźwiedzie. Po prostu nie potrafią „sprzedać” swoich umiejętności i zalet. Na zewnątrz często działają jako zbyt krytyczni ludzie. Skupiają się na szczegółach. Nie zyskają tym na popularności.

Nawiązują stosunki partnerskie z rozwagą. Życie w samotności nie sprawia im zbyt wielu kłopotów, nie spieszą się z małżeństwem. Ale jeśli się już zdecydują, poświęcają dużo swojej siły i energii do stworzenia ciepłego i przyjemnego domu rodzinnego. Są oddani, lojalni i odpowiedzialni wobec swoich bliskich. Problemy może spowodować w krytykowaniu wspominane „zamiłowane”. Czasami nie zaszkodzi, ale przyznaj sam, kto czuje się dobrze, jeśli ciągle jest upominany z powodu drobiazgów?

Niedźwiedzie, bądźcie tolerancyjni! Nauczcie się chwalić, nawet jeśli wiecie, że zdecydowanie zrobilibyście to lepiej i precyzyjnie. Musicie sobie zdać sprawę, że potrzebujecie pomocy od innych, nie poradzicie sobie sami ze wszystkim. Nie bójcie się życia, niepotrzebnie psujecie sobie zdrowie. Wiedzcie, że zawsze jest ktoś, kto wam chętnie pomoże.


Omów temat :
Lub, na przykład, kontynuuj:
Duch czasu
Moce emocjonalne, inspiracje i wzmacniacze umiejętności.
więcej...
Tarot na 3
Interpretacja ta jest stosowana, gdy konieczne jest wyjaśnienie twoich pragnień i potrzeb.
więcej...
Karta dnia Zen
Odkryj ukrytą mądrość myśli Zen.
więcej...
Wróżba I-ťing
Wróżba I-ťing używa sześciu monet, aby stworzyć w losowym rozrzuceniu niepowtarzalną kombinację.
więcej...

Informacje kontaktowe i informacje o reklamie. Korzystając z usług naszego serwera, akceptujesz warunki użytkowania.
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.