Please visit english version of this site here: Magizzle.com
Korzystając z usług naszego serwera, akceptujesz warunki użytkowania i oświadczenie o COOKIES.
Wyrocznia miłości Dowiedz się, co druga osoba czuje do ciebie i uzyskaj cenne porady. Jakiego związku szuka druga osoba?

Karta dnia Zen Wybierz jedną kartę i odkryj ukrytą mądrość myśli Zen.. Minione życie Oferujemy kalkulacyjny sposób. facebook

Interpretacja związku Jeśli podejrzewasz, że rzeczy dziejące się w związku różnią się od tego, jak wyglądają na zewnątrz.

Magiczna pieczęć:

„ Pozbędę się wszystkiego, co negatywne. ”


Visit this site in English:
Magizzle.com!!


Ryby - horoskop na 2022

plecy

Horoskop dla: Ryby

Kategorie: zodiak /dziś /miłość /kariera /rodzina /osobowość /2022

Horoskop na rok 2022 przyniesie okres pełen wzlotów i upadków dla wszystkich Ryb. Na początku roku będziesz miał dużo szczęścia, więc miej oczy otwarte, aby tego nie przegapić. Od lutego do końca marca możesz napotkać drobne komplikacje, ale na początku kwietnia szczęście wróci do Ciebie w pełnej krasie.

Staraj się być jak najbardziej zrelaksowany i otwarty na zmiany, które nadejdą. Jeśli nie będzie Ci się na początku powodziło, nie panikuj i staraj się słuchać swojego wewnętrznego głosu. On dokładnie wie, w którym kierunku Cię poprowadzić.

KARIERA

Początek roku będzie niczym na kolejce górskiej. Kiedy już będziesz na górze, w centrum uwagi i rozpoznawany, po raz drugi poczujesz, że nawet nie zasługujesz na to miejsce. Szczęście pofrunie jak ta złota mucha i trochę podstępnie pociągnie Cię za ramię, a następnie Twojego konkurenta. Najlepiej starać się nie zbaczać i przetrwać te wahania, chowając się w środku nurtu.

Tak czy inaczej, nie próbuj tworzyć niepotrzebnych fal i trzymaj się pracy, którą masz. Rok 2022 nie jest do końca podatny na zmiany u Ryb, dlatego nie jest to dobry czas na szukanie nowej pracy. Jeśli nie masz pracy, a nadal je szukasz, skup się na bezpieczeństwie i nie wyruszaj na żadne większe przygody.

MIŁOŚĆ

Zdejmij różowe okulary i zacznij bardziej realistycznie patrzeć na rzeczy w miłości. Nie spodziewaj się większych zmian na początku roku. W końcu w Twoim życiu miłosnym nie wydarzy się nic istotnego. Niestety dotyczy to również singli.

Poważny zwrot nastąpi w połowie kwietnia. Miesiąc ten będzie również najlepszym czasem na poprawę wszystkich związków, nie tylko miłosnych. Jeśli nie jesteś zajęty, kwiecień jest najlepszą okazją, aby znaleźć tę właściwą osobę. Przez cały rok krzywa Twojego życia miłosnego będzie się podnosiła i opadała. Jednak koniec 2022 roku będzie dopisywał Rybom w miłości i dlatego koniec roku będzie bardzo przyjemny.

Miesięczny horoskop dla Ryby

Styczeń 2022

- zapomnij o tym, co było w 2021 i zacznij 2022 z czystym kontem, bez ciężaru przeszłości.

Luty 2022

- wciąż nie udało Ci się pozbyć kajdan przeszłości. Pracuj nad lepszymi celami i skup się na nich bardziej niż w przypadku ubiegłorocznych niepowodzeń.

Marzec 2022

- idealny czas na spędzenie czasu z przyjaciółmi i rodziną. Będą przy Tobie, gdy będziesz tego najbardziej potrzebował.

Kwiecień 2022

- nadchodzi wielkie szczęście w Twoim życiu. Będzie to szczególnie widoczne w Twoim życiu miłosnym.

Maj 2022

- będzie bezproblemowym miesiącem. Zrelaksuj się, baw się dobrze, płyń z prądem i daj się kierować intuicją.

Czerwiec 2022

- przynosi szereg sprzeczności, które mogą powodować trudności w pracy lub życiu osobistym. Znajdź przyjaciół i poproś ich o pomoc.

Lipiec 2022

- jest niezwykle szczęśliwym i zrelaksowanym miesiącem dla Ryb. Ale nie zapominaj o motywacji w pracy.

Sierpień 2022

- spowoduje to w Tobie niepokój. Nie ulegaj temu i nie pozwól, aby wpłynęło to na Twoją pewność siebie. Nie wylewaj złości i frustracji na innych!

Wrzesień 2022

- będzie kolejnym relaksującym miesiącem. Jeśli uda Ci się utrzymać pod kontrolą entuzjazm, motywację i energię, odniesiesz sukces we wszystkich aspektach swojego życia.

Październik 2022

- wprowadza dziwne zmiany w Twoich relacjach, w tym miłosnych. Staraj się utrzymywać dystans i znaleźć trochę czasu dla siebie.

Listopad 2022

- w pierwszej połowie miesiąca poczujesz się zmęczony, ale w drugiej będzie zupełnie odwrotnie. Poczujesz się bezpośrednio naładowany energią.

Grudzień 2022

- to idealny czas na spędzanie wolnego czasu z bliskimi, co może poprawić relacje i zażegnać krzywdy z przeszłości.

Podsumowując, rok 2022 będzie wspaniały i bardziej skomplikowany dla wszystkich Ryb. Jeśli jednak użyjesz swojej intuicji i dasz się jej poprowadzić, będziesz w stanie dobrze przebrnąć przez pierwszą połowę roku, a w drugiej zostaniesz nagrodzony sporą dawką szczęścia. Idź z prądem, nie próbuj zbaczać i utrzymuj relacje z przyjaciółmi i rodziną. Jeśli uda Ci się utrzymać ten stan, to koniec 2022 roku będzie bardzo udany.


Wybierz znak horoskopu:

Baran
(21.3.-20.4.)

Byk
(21.4.-21.5.)

Bliźniak
(22.5.-21.6.)

Rak
(22.6.-22.7.)

Lew
(23.7.-22.8.)

Panna
(23.8.-22.9.)

Wagi
(23.9.-23.10.)

Skorpion
(24.10.-22.11.)

Strzelec
(23.11.-21.12.)

Koziorożec
(22.12.-20.1.)

Wodnik
(21.1.-20.2.)

Ryby
(21.2.-20.3.)


Omów temat :

Anonym Ja / (19.05.22)
Horoskop waga..
Tia.sukce...

Anonym Sylwia / (03.04.22)
Czy mój związek się zakończy przed ślubem.


Lub, na przykład, kontynuuj:
Tarot w odpowiedzi Tak/Nie
Najbardziej rozpowszechniony sposób na jednoznaczną odpowiedź.
więcej...
Karty Lenormand
Odpowiada na pytania dotyczące pracy, ale także stanu zdrowia.
więcej...
Karta dnia Zen
Odkryj ukrytą mądrość myśli Zen.
więcej...
Zakochana stokrotka
Czy twój partner cię kocha?
Zapytaj się ...
więcej...

Informacje kontaktowe i informacje o reklamie. Korzystając z usług naszego serwera, akceptujesz warunki użytkowania.
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.