Please visit english version of this site here: Magizzle.com
Korzystając z usług naszego serwera, akceptujesz warunki użytkowania i oświadczenie o COOKIES.
Numerologia Analiza według daty urodzenia.

Tarot na 6 kartach Klasyczna interpretacja tarota na proste pytanie. Ciasteczko szczęścia Kliknij na ciastko i odkryj swój los. facebook

Ręka Fatimy Ręka Fatimy pokaże twoje cechy i twój charakter.

Magiczna pieczęć:

„ Moje tajne życzenie się spełni. ”


Visit this site in English:
Magizzle.com!!


Wagi - horoskop na 2022

plecy

Horoskop dla: Wagi

Kategorie: zodiak /dziś /miłość /kariera /rodzina /osobowość /2022

Rok 2022 przyniesie wiele zmian w Twoim życiu. Początek roku będzie kontynuowany tam, gdzie zakończył się rok 2021, ale na przełomie kwietnia rozpocznie się jeden wielki szalony okres, który potrwa co najmniej do końca października. W tym czasie najlepiej postawić na bezpieczeństwo i unikać niepotrzebnego podejmowania ryzyka. Dopiero listopad przyniesie powrót do normalności.

Subiektywnego uczucia szczęścia w 2022 roku doświadczysz głównie poprzez sukcesy w pracy na początku roku. Dzięki temu zyskasz też dodatkowe pieniądze. Postaraj się odłożyć jak najwięcej, bo oszczędności będą Ci musiały wystarczyć przynajmniej do końca 2022 roku.

KARIERA

Jeśli chodzi o Twoją karierę, najbardziej udany będzie początek roku. W tym czasie odniesiesz prawdziwy sukces i poprawisz się pod względem finansowym. Ale pomyśl o wyjściu awaryjnym, bo druga połowa kwietnia przyniesie całkowity zwrot i będziesz miał w zasadzie tylko dwie podstawowe opcje – albo się zmotywujesz i spróbujesz odzyskać swój status, albo możesz poprosić o pomoc w nadziei, że bardziej doświadczeni koledzy poprowadzą Cię we właściwym kierunku.

Druga połowa roku nie będzie dla Wagi do końca szczęśliwa. Od końca czerwca należy unikać tworzenia nowych zespołów roboczych i partnerstw, zwłaszcza z członkami rodziny. Zamiast tego staraj się nie rzucać się w oczy i unikaj przyjmowania dużych projektów. Minimalizowanie ryzyka nie przyniesie dodatkowego szczęścia, ale na pewno pomoże uniknąć pecha i komplikacji w kolejnej karierze.

MIŁOŚĆ

Na początku roku życie miłosne Wagi będzie trudniejsze. Na szczęście ten niepomyślny okres zakończy się na początku maja, kiedy możliwości poznawania będą znacznie częstsze i ciekawsze. Przebłyski romansu wkradną się w związki, które mogą ponownie rozpalić się przez iskry płonące od jakiegoś czasu.

Maj to także najlepszy czas na szukanie nowego partnera. Nie bój się rozczarowań i zabierz się w tej kwestii do roboty. Lepiej się sparzyć, ale przynajmniej przez chwilę poczuć ogień, niż nigdy niczego nie doświadczyć.

Miesięczny horoskop dla Wagi

Styczeń 2022

- styczeń to idealny miesiąc na wymyślenie planów na cały rok. Zabierz się za to zdecydowanie i z własną kreatywnością.

Luty 2022

- jeśli jesteś skłonny do kompromisów, będziesz mógł rozpocząć życie osobiste, towarzyskie i relacje nie tylko w partnerstwie, ale także w pracy.

Marzec 2022

- skoncentruj się na swoich celach i szukaj sposobów ich osiągnięcia. Im bardziej pozytywnie myślisz, tym większy sukces odniesiesz.

Kwiecień 2022

- czeka na Ciebie niespodzianka! I nie tylko. Poczujesz się o wiele bardziej pełen energii i kreatywności.

Maj 2022

- będzie stosunkowo stabilnym miesiącem. Przeznacz pierwszą połowę miesiąca raczej na pracę, a w drugiej skup się na rodzinie.

Czerwiec 2022

- idealny miesiąc na rozwój Twojego życia towarzyskiego i miłosnego. Twoje serce będzie pełne miłości.

Lipiec 2022

- pierwsza połowa miesiąca będzie przeciętna. W jego drugiej połowie poczujesz poprawę we wszystkich obszarach swojego życia.

Sierpień 2022

- przyniesie równowagę w Twoim życiu. Poświęć wystarczająco dużo czasu na uporządkowanie go w sferze miłosnej, towarzyskiej, rodzinnej i zawodowej.

Wrzesień 2022

- postaraj się uspokoić i zrównoważyć swoje emocje. W drugiej połowie września ten wysiłek się opłaci i wrócisz do normy z w pełni naładowaną energią.

Październik 2022

- zachęca do podporządkowania się swoim życzeniom i pragnieniom. Ich wypełnienie będzie dla Ciebie największą motywacją do podjęcia wszelkich wysiłków.

Listopad 2022

- to najlepszy czas na relaks. Ostatnio byłeś trochę zestresowany, więc musisz naładować energię.

Grudzień 2022

- to idealny czas na planowanie 2023 roku. Ale nie zapomnij też skupić się na swojej pracy.

Podsumowując, rok 2022 będzie dla Wagi emocjonalnie długi, wręcz nieskończony. Na szczęście będą dominowały w większej mierze wzloty niż upadki. Środkiem ciężkości w 2022 roku będzie Twoje życie towarzyskie. Wykorzystaj ten czas na zaprzyjaźnienie się. Nie zapominaj jednak o innych dziedzinach życia, takich jak praca, wypoczynek czy rodzina. Jeśli znajdziesz między nimi równowagę, rok 2022 będzie dla Ciebie niezapomniany.


Wybierz znak horoskopu:

Baran
(21.3.-20.4.)

Byk
(21.4.-21.5.)

Bliźniak
(22.5.-21.6.)

Rak
(22.6.-22.7.)

Lew
(23.7.-22.8.)

Panna
(23.8.-22.9.)

Wagi
(23.9.-23.10.)

Skorpion
(24.10.-22.11.)

Strzelec
(23.11.-21.12.)

Koziorożec
(22.12.-20.1.)

Wodnik
(21.1.-20.2.)

Ryby
(21.2.-20.3.)


Omów temat :

Anonym Ja / (19.05.22)
Horoskop waga..
Tia.sukce...

Anonym Sylwia / (03.04.22)
Czy mój związek się zakończy przed ślubem.


Lub, na przykład, kontynuuj:
Wyrocznia miłości
Dowiedz się, co druga osoba czuje do ciebie i uzyskaj cenne porady. Jakiego związku szuka druga osoba?
więcej...
Archaniołowie
Szczegółowy przegląd Dwunastu Archaniołów i ich duchowych promieni.
więcej...
Karta dnia Zen
Odkryj ukrytą mądrość myśli Zen.
więcej...
Osobista roczna wibracja
Dowiedz się, jaki wyjątkowy efekt mają na tobie twoje obecne wibracje.
więcej...

Informacje kontaktowe i informacje o reklamie. Korzystając z usług naszego serwera, akceptujesz warunki użytkowania.
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.