Please visit english version of this site here: Magizzle.com
Korzystając z usług naszego serwera, akceptujesz warunki użytkowania i oświadczenie o COOKIES.
Duch czasu Moce emocjonalne, inspiracje i wzmacniacze umiejętności.

Magiczna pieczęć Unikatowy symbol, który wzmacnia konkretne, ważne decyzje życiowe czy sytuacje marginalne. Świeża miłość Interpretacja początkowych związków. Na przykład, czy kontynuować związek z osobą, którą skrzywdziłeś. facebook

Płaszczyzny związku Praktyczna interpretacja, która mówi o przyszłości związku i jak najlepiej kontynuować związek.

Magiczna pieczęć:

„ Wzywam do siebie prawdziwą miłość. ”


Visit this site in English:
Yes No TarotIndiański horoskop - Wąż

plecy

Ludzi urodzonych pomiędzy 23. października a 22. listopada zapraszamy do zapoznania się z nazewnictwem Horoskopu indiańskiego „Węże”. Na te istoty wpływa wodny żywioł (uczucie, emocje, empatia, duchowość), rządzi nimi potem wiatr zachodni (czucie, postrzeganie, empatia). Pomimo faktu, że wąż należał i należy do jednych z najbardziej niebezpiecznych zwierząt, a w europejskiej tradycji kulturowej występuje przeważnie jako uosobienie zła lub diabła i wielu ludzi ma do niego wstręt, a w przypadku starych Indian było odwrotnie. Nie dlatego, że by nie reprezentował niebezpieczeństwo, ale jeśli chodziło o sprawy mistyczne, był ucieleśnionym błękitem, magiczną postacią i przedstawicielem (z ludźmi zaprzyjaźnionych) sił nadprzyrodzonych. Z wyżej wymienionych porównań Wąż może pojawić się w charakterystyce jako jeden ze znaków Kręgu Ziemi.

Są naprawdę mądrymi i medytacyjnymi ludźmi, dobrymi obserwatorami, którzy nie mają spokoju, dopóki nie dotrą do odkrycia tajemnicy. Nie widzą tego, co ma być ukryte, nie ujawnią tego, co ma być tajemnicą. Ci, którzy przed Wężami coś ukrywają lub charakteryzują się nieprzezroczystym zachowaniem działają na nich jak wyzwanie. Pomaga im jeden wielki atut. Są obdarzeni intuicją, szóstym zmysłem. Odpowiedź i ostateczny obraz poskładają nawet z małych części – krok po kroku i niezmordowanie. Nie potrzebują szkół policyjnych, aby ujawnić to, czego inni nie widzą. Ludzie spod znaku węża potrafią wyrazić jednoznaczny wniosek, wprowadzają światło w sprawę lub w rozwiązywanie problemu.

Nie potrafią iść zbyt na kompromis, nie znają wyrażenia „coś pomiędzy”. Bądź i lub. Dobro lub zło. Nie, żeby widzieli wszystko w czarnych kolorach, po prostu potrzebują mieć klarowną sytuację. Uważaj, abyś kiedyś nie został ty na przykład odkryty. Lepiej postępować z Wężami twarzą w twarz (oczywiście i nie tylko z nimi), uczciwie. Na pewno ci się to opłaci. Nie zapominaj, że jeśli wąż jest w niebezpieczeństwie, potrafi ukąsić! Z drugiej strony są zawsze gotowi do niesienia pomocy tam, gdzie jest ona potrzebna. Są bardzo wytrwali, potrafią być bardzo zdeterminowani i uparci w osiągnięciu swoich celów.

Często jednak nie poznają zdrowego pokoju i mają tendencję do przeceniania się. Zbyt się tym wyczerpują i często to się odbija na ich zdrowiu. Jeśli już coś sobie postanowią, nie słuchają rad swoich przyjaciół i po prostu będą robić to tak długo, dopóki nie rozłoży ich choroba lub ich pomysł w końcu uda im się przy ich ogromnym wysiłku. Podobnie jest również w relacjach partnerskich. Wąż nienawidzi niewierności, nieuczciwości. Jeśli tak bardzo kocha z całego serca, to „na zawsze”. Dlatego ludzie, którzy urodzili się w totemie Węża nie uznają wolności – gatunek musi być im całkowicie oddany. Jak napisałem powyżej, jeśli odkryje zdradę, ukąsi. Uwaga, może to bardzo boleć!


Omów temat :
Lub, na przykład, kontynuuj:
Archaniołowie
Szczegółowy przegląd Dwunastu Archaniołów i ich duchowych promieni.
więcej...
Karty Lenormand
Odpowiada na pytania dotyczące pracy, ale także stanu zdrowia.
więcej...
Kalkulator miłości
Kalkulator miłości oblicza prawdopodobieństwo pomyślnego i długotrwałego związku.
więcej...
Kostki
Chwile losu często decydują o naszej przyszłości... Nowa wersja!
więcej...

Informacje kontaktowe i informacje o reklamie. Korzystając z usług naszego serwera, akceptujesz warunki użytkowania.
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.