Please visit english version of this site here: Magizzle.com
Korzystając z usług naszego serwera, akceptujesz warunki użytkowania i oświadczenie o COOKIES.
Tarot na 6 kartach Klasyczna interpretacja tarota na proste pytanie.

Szczęście z zapałek Rozrzuć zapałki ... Wierzba życzeń i pragnień Wypowiedziane życzenie jest w połowie spełnionym życzeniem. facebook

Ręka Fatimy Ręka Fatimy pokaże twoje cechy i twój charakter.

Magiczna pieczęć:

„ Wzywam do siebie prawdziwą miłość. ”


Visit this site in English:
Yes No TarotIndiański horoskop - Wydra

plecy

Ludzi urodzonych pomiędzy 20. stycznia a 18. lutego zapraszamy do zapoznania się z nazewnictwem Horoskopu indiańskiego „Wydry”. Na te istoty wpływa powietrzny żywioł (myślenie, umysł, mobilność, bystrość), rządzi nimi potem wiatr północny (uzdrowienie, odnowienie). Indianie uważali wydrę za bardzo zabawne i w pewnym sensie urocze zwierzę. Był to symbol czegoś nowego, zmiany na lepsze. W wielu mitach wydra występowała jako istota ze zdolnością wypędzenia obaw i niepokoju. Przynosiła nadzieję i siłę, aby kontynuować podróż. W czasie pielgrzymek mitycznych bohaterów pojawiała się jako przewodnik i pomocnik pielgrzymów.

Dzięki optymizmowi i życiowemu entuzjazmowi ludzie urodzeni w totemie Wydry radzą sobie niezwykle łatwo z kłopotami egzystencji. To, co jeden widzi jako trudną sytuację lub kłopoty, Wydra rozumie jako wyzwanie, grę. Do wszystkiego podchodzi z humorem, potrafi go podtrzymać nawet w najgorszych momentach. Dlatego jest w towarzystwie bardzo lubiana. Ma dużo przyjaciół, jest dobrym towarzyszem. Łatwo się zaprzyjaźnia.

Ludzie urodzeni pod tym znakiem wydają się być utalentowani, wyróżniają się aktywnością, mają niezwykłe poczucie sprawiedliwości. Jeśli czują jakaś krzywdę, nie wahają się natychmiast interweniować i pomogą temu, który przestrzega prawa, pomogą słabszemu, który nie ma szans z silniejszym. Nieraz mają pomysły, których realizacja kończy się najdalej gdzieś w połowie, zazwyczaj są w stanie zrobić ten pierwszy krok. Pomysły i plany są w większości tylko prawdziwie w ich fantazji. Nie potrafią rozróżnić utopii od rzeczywistych wizji. Wtedy potrzebują kogoś, aby je przytrzymał „na ziemi”. Nawet jeśli nie pozwalają na to, potrzebują konstruktywnej krytyki, w przeciwnym razie niepotrzebnie zużywałyby zbyt dużo energii i czasu na realizowanie swoich niemożliwych do realizacji projektów. Wynika z tego pewna zmienność, nie potrafią brać zbyt poważnie podstawowych rzeczy. Automatycznie przychodzi mi do głowy porównanie do motyla, który swobodnie lata sobie na łące, tam siądzie na kwiat, a tam spróbuje nektaru z innego.

Podąża, dokąd tylko chce, nie przywiązuje się zbytnio do miejsc. Być może byłoby dobrze, aby ci ludzie nauczyli się pewnej dyscypliny, może w niektórych sprawach posuną się dalej niż tylko do połowy drogi. Uważaj, Wydry są dobrymi przyjaciółmi, ale dzięki ich przelotnej naturze potrafią społeczeństwo, do którego należą, zmienić z dnia na dzień. Jeśli przestanie im coś odpowiadać lub czują się zbyt związane, po prostu zapominają i wyruszają gdzie indziej.

Podobnie jest również w życiu partnerskim. Nie obejdą się bez wolności, nie potrafią wytrzymać w jednym miejscu. Jeśli powiedzą sobie „na zawsze”, widziałbym to najdłużej na kilka lat. Potrzebują towarzysza, który by wyszedł naprzeciw i który wałęsałby się oraz poznawał z nimi nowe rzeczy. Wydra po prostu nie jest za bardzo domowym typem.


Omów temat :
Lub, na przykład, kontynuuj:
Płaszczyzny związku
Praktyczna interpretacja, która mówi o przyszłości związku i jak najlepiej kontynuować związek.
więcej...
Karty Lenormand
Odpowiada na pytania dotyczące pracy, ale także stanu zdrowia.
więcej...
Horoskop celtycki
Druidzi z obserwacji wywnioskowali, że każda istota ludzka przypomina drzewo z natury i charakteru.
więcej...
Kalkulator miłości
Kalkulator miłości oblicza prawdopodobieństwo pomyślnego i długotrwałego związku.
więcej...

Informacje kontaktowe i informacje o reklamie. Korzystając z usług naszego serwera, akceptujesz warunki użytkowania.
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.