English: Magizzle.com / Auf Deutsch: MeineMagie.de
Korzystając z usług naszego serwera, akceptujesz warunki użytkowania i oświadczenie o COOKIES.
Wróżba rzuconymi kostkami Pozwól się zainspirować trzema rzuconymi kostkami.

Karty kosmiczne Energia którego ciała kosmicznego blokuje Cię dzisiaj lub może Ci pomaga? Lalka Pulpecik Lalka Pulpecik powie ci coś o twoich przyjaciołach i miłości! facebook

Tarot na 3 Interpretacja ta jest stosowana, gdy konieczne jest wyjaśnienie twoich pragnień i potrzeb.

Magiczna pieczęć:

„ Moja sytuacja się poprawi. ”


Visit this site in English:
Yes No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.deKalendarz księżycowy – interpretacja dnia

plecy
 « poprzedni dzieńnastępny dzień »

Dzisiaj - 14. dzień księżycowy (6.12.2022)

Fazy Księżyca:
Znak rządzący: Byk, Bliźniąta (21:38)

Czy słyszałeś już o trzecim oku? To jest szósta czakra, którą znajdziesz na środku czoła. Czternasty dzień księżycowy, którego symbolami jest teleskop i ryś euroazjatycki, jest znakiem otwarcia właśnie twojego trzeciego oka. Jeśli ci się uda, otworzy się nowy horyzont wiedzy. W trzecim oku ukrywa się zdolność jasnowidzenia i intuicji. Może pozwolić ci zobaczyć aurę i inne rzeczy, które normalnie są ukryte przed naszymi oczami. Czternasty dzień księżycowy to idealny dzień na zdobywanie nowych informacji, nie tylko przez naukę, ale także przez wykonywanie czynności ręcznych. Jedyne, czego powinieneś unikać, to magia. Niech energia wszechświata przepływa przez twoje ciało i nie próbuj jej ograniczać.Kalendarz księżycowy i dni księżycowe

Znajomość poszczególnych dni księżycowych i ich specyficznych energii ułatwi ci podejmowanie codziennych decyzji i przygotuje cię do łatwiejszego stawiania czoła pułapkom losu.

Kalendarz księżycowy jest prawdopodobnie najstarszym ze wszystkich kalendarzy i polega na obserwowaniu faz księżycowych – co jest oczywiście największą zaletą kalendarza księżycowego, ponieważ poszczególne fazy księżyca są wyraźnie widoczne na niebie. Dzień księżycowy jest prawie o godzinę dłuższy niż dzień kalendarzowy/słoneczny, z tego powodu więcej dni księżycowych (zwykle dwa) przecinają się w jeden dzień słoneczny.

W naszym kalendarzu księżycowym wychodzimy z jednego z najstarszych sposobów, gdy za dzień księżycowy jest uważany ten dzień, który w dany dzień słoneczny trwa przez większość godzin i ma największy wpływ na nasze losy (w powyższej tabelce pokazano na zielono). Zgodnie z zasadą cyklu księżycowego do dzisiaj działa kalendarz muzułmański, ale liczy się w nim dzień księżycowy od wschodu Księżyca do jego zachodu.

Pierwszy dzień księżycowy trwa od nowiu do pierwszego dnia miesiąca następującego po nowiu, przy czym pierwszy i ostatni dzień księżycowy miesiąca może być o różnej długości.Omów temat :

Anonym / (04.05.21)
komu potrzebna taka , głupia.pustota?gołe tykli . rozumu zero, jak mozna w czyms takim uczestniczyc. nikt tam rozumu nie uzywa?


Lub, na przykład, kontynuuj:
Karty kosmiczne
Wyjaśniania obecnej sytuacji i interpretowania najbliższej przyszłości.
więcej...
Karty Lenormand
Odpowiada na pytania dotyczące pracy, ale także stanu zdrowia.
więcej...
Karta dnia Zen
Odkryj ukrytą mądrość myśli Zen.
więcej...
Lalka Pulpecik
Mądre i puste frazy dla wszystkich, którzy proszą.
więcej...


Visit this site in English:
Yes No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

Informacje kontaktowe i informacje o reklamie. Korzystając z usług naszego serwera, akceptujesz warunki użytkowania.
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.