Please visit english version of this site here: Magizzle.com
Korzystając z usług naszego serwera, akceptujesz warunki użytkowania i oświadczenie o COOKIES.
Wróżby:
Runy Wybierz losowo jedną runę...

Geomancja Nasza wersja pochodzi ze starożytnego Rzymu. Krzyż celtycki Popularny sposób, gdy tarot odpowiada na dziesięć pytań. facebook

Anielskie karty Czy marzysz o komunikacji z aniołami? Wybierz anielską kartę!

Magiczna pieczęć:

„ Wszystkie moje błędy udaje mi się naprawić. ”


Kalendarz księżycowy – interpretacja dnia

plecy
 « poprzedni dzieńnastępny dzień »

Dzisiaj - 5. dzień księżycowy (20.10.2020)

Fazy Księżyca:
Znak rządzący: Strzelec

Mityczny jednorożec stał się symbolem piątego dnia księżycowego. Jest to rodzaj mistycznego połączenia z rzeczywistością w znaczeniu fizycznego doświadczenia w kontekście energii duchowej. W tym dniu skup się na energii, którą twoje ciało otrzymuje z jedzenia. Energia ta przenika przez twoje ciało i wzmacnia cię nie tylko na poziomie istnienia, ale także na poziomie astralnym. Piątego dnia księżycowego zastanów się, o czym marzysz. Wypróbuj nowe rzeczy, eksperymentuj i nie bój się angażować swojej wyobraźni. Skoncentruj się także na sposobie jedzenia. Usiądź do pięknie nakrytego stołu, w absolutnym spokoju i bez żadnego stresu. Ciesz się jedzeniem we wszystkich jego aspektach. Oddziel każdy kęs i dokładnie gryź. Nie przerywaj, a jeśli będzie to możliwe – medytuj.Kalendarz księżycowy i dni księżycowe

Znajomość poszczególnych dni księżycowych i ich specyficznych energii ułatwi ci podejmowanie codziennych decyzji i przygotuje cię do łatwiejszego stawiania czoła pułapkom losu.

Kalendarz księżycowy jest prawdopodobnie najstarszym ze wszystkich kalendarzy i polega na obserwowaniu faz księżycowych – co jest oczywiście największą zaletą kalendarza księżycowego, ponieważ poszczególne fazy księżyca są wyraźnie widoczne na niebie. Dzień księżycowy jest prawie o godzinę dłuższy niż dzień kalendarzowy/słoneczny, z tego powodu więcej dni księżycowych (zwykle dwa) przecinają się w jeden dzień słoneczny.

W naszym kalendarzu księżycowym wychodzimy z jednego z najstarszych sposobów, gdy za dzień księżycowy jest uważany ten dzień, który w dany dzień słoneczny trwa przez większość godzin i ma największy wpływ na nasze losy (w powyższej tabelce pokazano na zielono). Zgodnie z zasadą cyklu księżycowego do dzisiaj działa kalendarz muzułmański, ale liczy się w nim dzień księżycowy od wschodu Księżyca do jego zachodu.

Pierwszy dzień księżycowy trwa od nowiu do pierwszego dnia miesiąca następującego po nowiu, przy czym pierwszy i ostatni dzień księżycowy miesiąca może być o różnej długości.Omów temat :
Lub, na przykład, kontynuuj:
Archaniołowie
Szczegółowy przegląd Dwunastu Archaniołów i ich duchowych promieni.
więcej...
Piramida Wenus
Prognozy miłości i przyjaźni oparte na przypadku.
więcej...
Analiza imienia
Zastanawiasz się, co powie ci twoje imię?
więcej...
Czterolistna koniczyna szczęścia
Czy wierzysz w szczęście dzięki czterolistnej koniczynie? Więc szukaj...
Nowy!
więcej...