Please visit english version of this site here: Magizzle.com
Korzystając z usług naszego serwera, akceptujesz warunki użytkowania i oświadczenie o COOKIES.
Tarot na 3 Interpretacja ta jest stosowana, gdy konieczne jest wyjaśnienie twoich pragnień i potrzeb.

Czterolistna koniczyna szczęścia Czy wierzysz w szczęście dzięki czterolistnej koniczynie? :) Tarot w odpowiedzi Tak/Nie Najbardziej rozpowszechniony sposób na jednoznaczną odpowiedź. facebook

Wróżby z kart Karty cygańskie

Magiczna pieczęć:

„ Zdobycie pieniędzy będzie dla mnie łatwiejsze. ”


Visit this site in English:
Magizzle.com!!


Kalendarz księżycowy – interpretacja dnia

plecy
 « poprzedni dzieńnastępny dzień »

Dzisiaj - 14. dzień księżycowy (25.1.2021)

Fazy Księżyca:
Znak rządzący: Bliźniąta, Rak (19:55)

Czy słyszałeś już o trzecim oku? To jest szósta czakra, którą znajdziesz na środku czoła. Czternasty dzień księżycowy, którego symbolami jest teleskop i ryś euroazjatycki, jest znakiem otwarcia właśnie twojego trzeciego oka. Jeśli ci się uda, otworzy się nowy horyzont wiedzy. W trzecim oku ukrywa się zdolność jasnowidzenia i intuicji. Może pozwolić ci zobaczyć aurę i inne rzeczy, które normalnie są ukryte przed naszymi oczami. Czternasty dzień księżycowy to idealny dzień na zdobywanie nowych informacji, nie tylko przez naukę, ale także przez wykonywanie czynności ręcznych. Jedyne, czego powinieneś unikać, to magia. Niech energia wszechświata przepływa przez twoje ciało i nie próbuj jej ograniczać.Kalendarz księżycowy i dni księżycowe

Znajomość poszczególnych dni księżycowych i ich specyficznych energii ułatwi ci podejmowanie codziennych decyzji i przygotuje cię do łatwiejszego stawiania czoła pułapkom losu.

Kalendarz księżycowy jest prawdopodobnie najstarszym ze wszystkich kalendarzy i polega na obserwowaniu faz księżycowych – co jest oczywiście największą zaletą kalendarza księżycowego, ponieważ poszczególne fazy księżyca są wyraźnie widoczne na niebie. Dzień księżycowy jest prawie o godzinę dłuższy niż dzień kalendarzowy/słoneczny, z tego powodu więcej dni księżycowych (zwykle dwa) przecinają się w jeden dzień słoneczny.

W naszym kalendarzu księżycowym wychodzimy z jednego z najstarszych sposobów, gdy za dzień księżycowy jest uważany ten dzień, który w dany dzień słoneczny trwa przez większość godzin i ma największy wpływ na nasze losy (w powyższej tabelce pokazano na zielono). Zgodnie z zasadą cyklu księżycowego do dzisiaj działa kalendarz muzułmański, ale liczy się w nim dzień księżycowy od wschodu Księżyca do jego zachodu.

Pierwszy dzień księżycowy trwa od nowiu do pierwszego dnia miesiąca następującego po nowiu, przy czym pierwszy i ostatni dzień księżycowy miesiąca może być o różnej długości.Omów temat :
Lub, na przykład, kontynuuj:
Świeża miłość
Interpretacja początkowych związków. Na przykład, czy kontynuować związek z osobą, którą skrzywdziłeś.
więcej...
Świeża miłość
Interpretacja początkowych związków. Na przykład, czy kontynuować związek z osobą, którą skrzywdziłeś.
więcej...
Kalkulator miłości
Kalkulator miłości oblicza prawdopodobieństwo pomyślnego i długotrwałego związku.
więcej...
Wierzba życzeń i pragnień
Nie opuszczaj swojego życzenia dla siebie... Nowy!
więcej...

Informacje kontaktowe i informacje o reklamie. Korzystając z usług naszego serwera, akceptujesz warunki użytkowania.
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.