Korzystając z usług naszego serwera, akceptujesz warunki użytkowania i oświadczenie o COOKIES.
Wróżby:
Tarot w odpowiedzi Tak/Nie Najbardziej rozpowszechniony sposób na jednoznaczną odpowiedź.

Minione życie Oferujemy kalkulacyjny sposób. Duch czasu Moce emocjonalne, inspiracje i wzmacniacze umiejętności. facebook

Świeża miłość Interpretacja początkowych związków. Na przykład, czy kontynuować związek z osobą, którą skrzywdziłeś.

Magiczna pieczęć:

„ Wzywam do siebie prawdziwą miłość. ”


Kalendarz księżycowy – interpretacja dnia

plecy
 « poprzedni dzieńnastępny dzień »

Dzisiaj - 24. dzień księżycowy (13.8.2020)

Fazy Księżyca:
Znak rządzący: Bliźniąta

Niedźwiedź, który z dumą symbolizuje swoją siłę w dniu dwudziestego czwartego dnia księżycowego, niesie wyraźne przesłanie, że nadejdzie dzisiaj dominacja mężczyzn. Przebieg wydarzeń przyśpieszy. Będzie więcej wymagań nałożonych na ciebie i staniesz, chcąc nie chcąc, przed wyższymi celami. Energia męska nie tylko przyniesie ci więcej zadań, ale także smaków, do których nie jesteś przyzwyczajony. Będziesz miał pragnienie tworzenia i budowania. Nie bój się zacząć budować domu lub zdecydować się na kupno mieszkania. Możesz również doświadczyć wielkich napięć i pragnień seksualnych, których dotychczas nie znałeś. Nie bój się eksperymentować. Jeśli jesteś zajęty, odkrywaj razem w twoim partnerem nowe i niepoznane. Jeśli jesteś wolny, odkrywaj nowych partnerów.Kalendarz księżycowy i dni księżycowe

Znajomość poszczególnych dni księżycowych i ich specyficznych energii ułatwi ci podejmowanie codziennych decyzji i przygotuje cię do łatwiejszego stawiania czoła pułapkom losu.

Kalendarz księżycowy jest prawdopodobnie najstarszym ze wszystkich kalendarzy i polega na obserwowaniu faz księżycowych – co jest oczywiście największą zaletą kalendarza księżycowego, ponieważ poszczególne fazy księżyca są wyraźnie widoczne na niebie. Dzień księżycowy jest prawie o godzinę dłuższy niż dzień kalendarzowy/słoneczny, z tego powodu więcej dni księżycowych (zwykle dwa) przecinają się w jeden dzień słoneczny.

W naszym kalendarzu księżycowym wychodzimy z jednego z najstarszych sposobów, gdy za dzień księżycowy jest uważany ten dzień, który w dany dzień słoneczny trwa przez większość godzin i ma największy wpływ na nasze losy (w powyższej tabelce pokazano na zielono). Zgodnie z zasadą cyklu księżycowego do dzisiaj działa kalendarz muzułmański, ale liczy się w nim dzień księżycowy od wschodu Księżyca do jego zachodu.

Pierwszy dzień księżycowy trwa od nowiu do pierwszego dnia miesiąca następującego po nowiu, przy czym pierwszy i ostatni dzień księżycowy miesiąca może być o różnej długości.Omów temat :
Lub, na przykład, kontynuuj:
Płaszczyzny związku
Praktyczna interpretacja, która mówi o przyszłości związku i jak najlepiej kontynuować związek.
więcej...
Tarot na 3
Interpretacja ta jest stosowana, gdy konieczne jest wyjaśnienie twoich pragnień i potrzeb.
więcej...
Anielska inspiracja
Szukaj nowej inspiracji w spowiedziach anioła.
więcej...
Piramida Wenus
Prognozy miłości i przyjaźni oparte na przypadku.
więcej...