Please visit english version of this site here: Magizzle.com
Korzystając z usług naszego serwera, akceptujesz warunki użytkowania i oświadczenie o COOKIES.
Runy Wybierz losowo jedną runę...

Płaszczyzny związku Praktyczna interpretacja, która mówi o przyszłości związku i jak najlepiej kontynuować związek. Kalkulator miłości Kalkulator miłości oblicza prawdopodobieństwo pomyślnego i długotrwałego związku. facebook

Indiańskie karty Znajdź sekret właściwej ścieżki w indiańskich kartach!

Magiczna pieczęć:

„ Spójrz na kłamstwa, które ci zagrażają. ”


Visit this site in English:
Magizzle.com!!


Kalendarz księżycowy – interpretacja dnia

plecy
 « poprzedni dzieńnastępny dzień »

Dzisiaj - 22. dzień księżycowy (23.1.2022)

Fazy Księżyca:
Znak rządzący: Vaga

Nastaje magiczny dwudziesty drugi dzień księżycowy. Magia zwłaszcza w związku z nauką, wizją i wróżeniem. Jego symbolicznym przedstawicielem jest lustro i głębia. Dwudziesty drugi dzień księżycowy ma sprawić, że twoje tajemnicze umiejętności całkowicie znikną. Nie bój się czytać kart, rozrzuć runy lub spoglądaj na fusy z kawą. Otwórz swój umysł na anioły i słuchaj swojego wewnętrznego głosu. Być może stara ci się coś powiedzieć już przez długi czas. O czymś, co wywraca twoje życie do góry nogami lub wzbogaca. Wykonaj przyjazny gest i pomóż swoim bliskim. Nie każda osoba ma dar widzenia pomagający w trudnych chwilach. Spójrz więc na skomplikowane drogi przeznaczenia nie tylko własne, ale także tych, którzy tego potrzebują.Kalendarz księżycowy i dni księżycowe

Znajomość poszczególnych dni księżycowych i ich specyficznych energii ułatwi ci podejmowanie codziennych decyzji i przygotuje cię do łatwiejszego stawiania czoła pułapkom losu.

Kalendarz księżycowy jest prawdopodobnie najstarszym ze wszystkich kalendarzy i polega na obserwowaniu faz księżycowych – co jest oczywiście największą zaletą kalendarza księżycowego, ponieważ poszczególne fazy księżyca są wyraźnie widoczne na niebie. Dzień księżycowy jest prawie o godzinę dłuższy niż dzień kalendarzowy/słoneczny, z tego powodu więcej dni księżycowych (zwykle dwa) przecinają się w jeden dzień słoneczny.

W naszym kalendarzu księżycowym wychodzimy z jednego z najstarszych sposobów, gdy za dzień księżycowy jest uważany ten dzień, który w dany dzień słoneczny trwa przez większość godzin i ma największy wpływ na nasze losy (w powyższej tabelce pokazano na zielono). Zgodnie z zasadą cyklu księżycowego do dzisiaj działa kalendarz muzułmański, ale liczy się w nim dzień księżycowy od wschodu Księżyca do jego zachodu.

Pierwszy dzień księżycowy trwa od nowiu do pierwszego dnia miesiąca następującego po nowiu, przy czym pierwszy i ostatni dzień księżycowy miesiąca może być o różnej długości.Omów temat :

Anonym / (04.05.21)
komu potrzebna taka , głupia.pustota?gołe tykli . rozumu zero, jak mozna w czyms takim uczestniczyc. nikt tam rozumu nie uzywa?


Lub, na przykład, kontynuuj:
Tarot na 3
Interpretacja ta jest stosowana, gdy konieczne jest wyjaśnienie twoich pragnień i potrzeb.
więcej...
Karty kosmiczne
Wyjaśniania obecnej sytuacji i interpretowania najbliższej przyszłości.
więcej...
Karty Lenormand
Odpowiada na pytania dotyczące pracy, ale także stanu zdrowia.
więcej...
Piramida Wenus
Prognozy miłości i przyjaźni oparte na przypadku.
więcej...

Informacje kontaktowe i informacje o reklamie. Korzystając z usług naszego serwera, akceptujesz warunki użytkowania.
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.