Please visit english version of this site here: Magizzle.com
Korzystając z usług naszego serwera, akceptujesz warunki użytkowania i oświadczenie o COOKIES.
Anielskie karty Czy marzysz o komunikacji z aniołami? Wybierz anielską kartę!

Magiczna pieczęć Unikatowy symbol, który wzmacnia konkretne, ważne decyzje życiowe czy sytuacje marginalne. Kalkulator miłości Kalkulator miłości oblicza prawdopodobieństwo pomyślnego i długotrwałego związku. facebook

Geomancja Nasza wersja pochodzi ze starożytnego Rzymu.

Magiczna pieczęć:

„ Po drodze nie spotkają mnie żadne problemy i przyjadę na czas. ”


Visit this site in English:
Magizzle.com!!


Kalendarz księżycowy – interpretacja dnia

plecy
 « poprzedni dzień» dzisiaj «następny dzień »

21. dzień księżycowy (22.1.2022)

Fazy Księżyca:
Znak rządzący: Panna, Vaga (23:07)

Dwudziesty pierwszy dzień księżycowy doda ci odwagi, animuszu i chęci do podejmowania wyzwań. Wśród jego symboli jest mustang i wichura. Czas obietnic i odkładania obowiązków już minął. Gdzieś w środku poczujesz przypływ nowej energii i chęć do wypełnienia wszystkiego, co jest niewypełnione, ukończenia tego, co jest niedokończone, ale także do podjęcia nowych wyzwań. Nie bój się i spokojnie podejmuj decyzje, które mogą zmienić całe twoje życie od początku. Przeprowadź się, zaręcz się lub zdecyduj się na dziecko. Uda ci się wszystko, o czym zadecydujesz sercem i po wsłuchaniu się w swój wewnętrzny głos. Jeśli z drugiej strony czujesz, że twoje życie powinno wyglądać inaczej, nie obawiaj się zmienić pracy lub rozstać się z psychicznym wampirem, który od dawna zabiera ci energię. Dwudziesty pierwszy dzień księżycowy to także ten odpowiedni, który odblokowuje i aktywuje piątą czakrę. Czakra ta jest umieszczona z tyłu szyi. Piątka czakra jest ważna dla prawidłowego przepływu energii kosmicznej i pomoże ci przyśpieszyć obieg krwi tak mocno, że będziesz promieniować mocą, jaką ona wnosi do twojego otoczenia.Kalendarz księżycowy i dni księżycowe

Znajomość poszczególnych dni księżycowych i ich specyficznych energii ułatwi ci podejmowanie codziennych decyzji i przygotuje cię do łatwiejszego stawiania czoła pułapkom losu.

Kalendarz księżycowy jest prawdopodobnie najstarszym ze wszystkich kalendarzy i polega na obserwowaniu faz księżycowych – co jest oczywiście największą zaletą kalendarza księżycowego, ponieważ poszczególne fazy księżyca są wyraźnie widoczne na niebie. Dzień księżycowy jest prawie o godzinę dłuższy niż dzień kalendarzowy/słoneczny, z tego powodu więcej dni księżycowych (zwykle dwa) przecinają się w jeden dzień słoneczny.

W naszym kalendarzu księżycowym wychodzimy z jednego z najstarszych sposobów, gdy za dzień księżycowy jest uważany ten dzień, który w dany dzień słoneczny trwa przez większość godzin i ma największy wpływ na nasze losy (w powyższej tabelce pokazano na zielono). Zgodnie z zasadą cyklu księżycowego do dzisiaj działa kalendarz muzułmański, ale liczy się w nim dzień księżycowy od wschodu Księżyca do jego zachodu.

Pierwszy dzień księżycowy trwa od nowiu do pierwszego dnia miesiąca następującego po nowiu, przy czym pierwszy i ostatni dzień księżycowy miesiąca może być o różnej długości.Omów temat :

Anonym / (04.05.21)
komu potrzebna taka , głupia.pustota?gołe tykli . rozumu zero, jak mozna w czyms takim uczestniczyc. nikt tam rozumu nie uzywa?


Lub, na przykład, kontynuuj:
Karty kosmiczne
Wyjaśniania obecnej sytuacji i interpretowania najbliższej przyszłości.
więcej...
Karty Lenormand
Odpowiada na pytania dotyczące pracy, ale także stanu zdrowia.
więcej...
Horoskop dla zwierząt
Znajomość znaku zodiaku Twojego zwierzaka pomoże Ci zrozumieć jego osobowość.
więcej...
Kompatybilność znaków zodiaku
Sprawdźcie, czy jesteście dla siebie stworzeni!
więcej...

Informacje kontaktowe i informacje o reklamie. Korzystając z usług naszego serwera, akceptujesz warunki użytkowania.
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.