English: Magizzle.com / Auf Deutsch: MeineMagie.de
Korzystając z usług naszego serwera, akceptujesz warunki użytkowania i oświadczenie o COOKIES.
Magiczna pieczęć:

„ Spójrz na kłamstwa, które ci zagrażają. ”
Česká stránka:
vestirna.com

Visit this site in English:
Yes No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.dePoczta Aniołów - Twój list do Anioła

plecy

Nosisz w sobie radość czy cierpienie i chcesz się nimi podzielić ze swoim aniołem? Zrelaksuj się, uporządkuj swoje myśli i napisz list do swojego anioła. Powierz mu swoje tajemnice, albo poproś o pomoc w rozwiązaniu Twojego problemu. Tylko od Ciebie zależy, co będzie treścią Twojego listu. (więcej)

Wyślij swój list


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | ... | 62


PIRA / 564
Uporam się z prokrastynacją i żałobą. DZIEKUJE BOŻE ZA ODPOWIEDNIEGO NOTARIUSZA-UCZCIWA I POMOCNA OSOBĘ która PRZEPROWADZI POZYTYWNIE,RZETELNIE I SPRAWNIE SPRAWY SPADKOWE.POZYSKAM WłAŚCIWE DOKUMENTY i ŚRODKI niezbędne do godnego zycia. MAM ENERGIĘ I SIŁĘ DO PORZĄDKOWANIA DOMU ; Sprzątam sprawnie i z radością przy czym mam wsparcie w znalezieniu odpowiednich życzliwych ludzi którzy pomogą mi z wykonaniem niezbędnych napraw i doprowadzeniu domu do pięknego wyglądu.Od dziś w moim zyciu sa życzliwi,dobrzy ludzie.DAJĘ RADĘ ZE WSZYSTKIM I ZNOW CHCE MI SIE ŻYĆ BUDZĘ SIE I ZASYPIAM Z RADOŚCIĄ NADZIEJA I WIARA W LEPSZE JUTRO!
Zmartwiona / 563
Drodzy Aniołowie, potrzebuję wstawiennictwa świętych, aby Sąd przyjął wniosek o upadłość, bo ja będę mogła uwolnić się pani prezes i jej rządów a także uwolnię się od szkodliwego dla mnie układu który wyniknął przez pazernych ludzi. Pragnę spokoju,ukojenia nerwów spowodawanych stresującymi wydarzeniami. Marzę o odmianie losu na bardziej pozytywny, bo mam obawy i przesłanki że mąż nie dźwiga sytuacji w której się znalazlam i może odejść odmnie. Muszę z kolei znaleźć nową pracę , bo wypadło tak że i mężowi zamknęli firmę i ludzie zostawi bez pracy w tym i mój mąż, a żyć trzeba. Dziękuję za wsparcie duchowe.
Agnieszka / 562
Chciałabym dostać w ty miesiącu pracę na miarę moich możliwości psychiczno emocjonalnych
Jaga / 561
Drodzy Aniołowie. Pomóżcie mi szybko i dobrze sprzedać działkę. Część pieniędzy za działkę chcę przeznaczyć na nagrobek dla Rodziców i Dziadków.
Zatroskana / 560
Dobrzy Aniołowie,pomóżcie mi rozwiązać moje problemy,a jest ich za wiele. Przytłacza mnie ze nie mam od dawna pracy i na domiar złego brak kogokolwiek kto chciałby pomóc, a zatym idzie brak pieniędzy. Nie mam prawka bo lęki mi utrudniają realizację tego. Staram się być dobrym i uczciwym człowiekiem ale w koło zawsze ktoś oszuka, naciągnie, wykorzysta. Pomagałam dookoła a dziś wszyscy mnie zostawili. Pragnę odmiany losu i wstawiennictwa w pokonaniu wyzwań, nowej pracy aby móc pracować dla dobra ludzi i siebie ze świadomością że ktoś mnie potrzebuję. Nie chcę całe życie sobie odmawiać. Chcę pracować aby mieć coś na emeryturę. Proszę o łaskę otrzymania pracy.
Megi / 559
Aniołowie, proszę o możliwość zarobienia takich pieniędzy, abym mogła kupić mieszkanie.
Gosia 🙏🍀🍀🍀🍀🍀🍀 / 558
Pomóżcie mi odzyskać miłość , mojej Matki GENOWEFY KTÓRA JEST mi bliska mimo że jest w astralu 13 rok . Wcześniej była w niebie . Po trzech - m- cach będac - już w stanie przejściowym została zatrzymana w astralu z powrotem ale wrzesień - październik , ubiegłego roku podstępem latwowierna staruszkę przejęły byty demoniczne. SYK i.wugaryzmy chce. Oszysć - JEJ PIERWOTNA MIŁOŚĆ.
AAA / 557
ANIOŁKI POMÓŻCIE MI ODZYSKAĆ SPOKÓJ I PRZYWRÓCIĆ MIŁOŚĆ I HARMONIĘ W MOJEJ RODZINIE WSKAZUJĄC JEDNOCZEŚNIE ŻEBY OSOBA TRZECIA ODESZŁA Z NASZEGO ŻYCIA
Joanna / 556
Drodzy Aniołowie, proszę was o wsparcie abym podjęła się zrobić prawo jazdy. Mam 47 lat i jestem bez pracy a zapewne to w jakim stopniu pomogłoby mi znaleźć zatrudnienie. Nie liczni uważają mnie za gamonia kolokwialnie mowiąc, bo nie umię jeździć jo mam obawy i strach mnie ogarnia. Chciałabym pozytywnych zmian w moim życiu i wyjścia z problemów bo to tylko doprowadziło do depresji i ogromnego braku wiary w siebie i swoje umiejętności i w to że jestem nikim, bo jestem bezrobotną. Wesprzyjcie mnie w moim życiu i pozytywnych zmianach, bo zawsze nie może być źle, wiadomo że po burzy nastaje słońce.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | ... | 62


Więcej pomocy od Aniołów

Anielska inspiracja
Szukaj nowej inspiracji w spowiedziach anioła.
więcej...
Anielskie karty
Czy chcesz komunikować się z aniołami? Wyciągnij kartę anioła!
więcej...
Karty Archanioła
Znajdź swój wewnętrzny spokój i poproś karty Archaniołów.
więcej...
Archaniołowie
Szczegółowy przegląd Dwunastu Archaniołów i ich duchowych promieni.
więcej...
Poczta Aniołów
Twój list do Anioła.
Nowy!
więcej...
Omów temat :

Anonym 1 / (20.02.24)
-1' OR 3+214-214-1=0+0+0+1 --

Anonym 1 / (20.02.24)
-1' OR 2+214-214-1=0+0+0+1 --

Anonym 1 / (20.02.24)
-1 OR 3*2>(0+5+939-939)
Sprawdź nasze BEZPŁATNE online wróżby:
Poczta Aniołów
Twój list do Anioła.
Nowy!
więcej...
Karty kosmiczne
Wyjaśniania obecnej sytuacji i interpretowania najbliższej przyszłości.
więcej...
Zakochana stokrotka
Czy twój partner cię kocha?
Zapytaj się ...
więcej...
Ręka Fatimy
Pokaże twój charakter w oparciu o wartości numeryczne imienia, pod którym jesteś znany.
więcej...
Česká stránka:
vestirna.com

Visit this site in English:
Yes No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

Informacje kontaktowe i informacje o reklamie. Korzystając z usług naszego serwera, akceptujesz warunki użytkowania.
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.